Новини сайту

ОБ'ЯВА

 
 
Фото Людмила Кучерова
ОБ'ЯВА
Людмила Кучерова - вівторок 29 серпень 2017 12:02
 
До уваги студентів кафедри дистанційного навчання!

Студентам, що навчаються на 5-му курсі (ОКР Бакалавр) 9-й семестр заочної форми навчання з використанням дистанційних технологій, необхідно надіслати скан-копію свого українського паспорту (перша сторінка) та першої сторінки закордонного паспорту (при наявності). У разі відсутності закордонного паспорту треба на чистому папері написати своє прізвище та ім’я англійською мовою великими друкованими літерами, поставити дату і свій підпис і відправити скан-копію на електронну адресу методиста fedorchenko67@ukr.net.

Також обовязково сплатити за навчання (повна сума) до 15 вересня за 9-й семестр. Сума до сплати буде складати не 5-ть місяців (як зазвичай), а 6-ть, тобто сума за місяць помножена на 6-ть місяців. Платіжне доручення можна отримати, звернувшись за електронною адресою nau2014@ukr.net, не забудьте вказати, що Ви навчаєтесь на заочній формі навчання з використанням дистанційних технологій інституту неперервної освіти.

Студенти, які мають заборгованість з оплати за навчання до дипломного проектування та складання державного іспиту допускатися не будуть, а будуть відраховані за порушення умов навчання.  Терміну на ліквідацію заборгованості з дисциплін не буде. Тому велике прохання звернути увагу на терміни заліково-екзаменаційної сесії.

           Стосовно навчального процесу поточного семестру та закріплення дипломних керівників і тем дипломних робіт, прохання звертатися особисто після 15 вересня  за адресою методиста fedorchenko67@ukr.net